Opis szkolenia

Jest to druga edycja, kultowego już szkolenia Muzyka, Mikrofon, Akcja, które zostało opracowane na podstawie książki o tym samym tytule. Idea zarówno książki jak i szkolenia opiera się o organizację zabaw dla dużej ilości dzieci za pomocą jedynie muzyki i mikrofonu.

Pierwsza odsłona tego szkolenia w dużej mierze skupiała się na idei prowadzenia bali karnawałowych, pikników, festynów i innych tanecznych imprez. Poruszane były zagadnienia teoretyczne i wiadomości zawarte w książce. Tym razem stawiamy na praktykę! Wyciągnęliśmy najlepsze elementy i rozbudowaliśmy je o zupełnie nowe rzeczy. Będzie więcej! Będzie lepiej, Będzie intensywniej!

PROGRAM SZKOLENIA

PRACA Z MIKROFONEM

Warsztat, którego zabrakło w poprzednim szkoleniu, dlatego nadrobimy to w tej edycji. Podstawowe zasady obsługi mikrofonu, ćwiczenia na przełamanie lęku mówienia, a także prowadzenie zabaw w praktyce.

TAŃCE ANIMACYJNE

Główny punkt szkolenia, który obejmować będzie całkowicie nowe choreografie z kategorii: mini disco, club dance i animation pop.

ZABAWY

Kolejne, nowe pomysły na prowadzenie zabaw, których przygotowanie zajmuje pięć sekund. Wystarczy włączyć muzykę i możemy zaangażować w animacje kilkaset osób jednocześnie.

KONKURSY

Jak w przypadku poprzednich bloków, tak i tu pojawią się zupełnie nowe konkursy, które idealnie się nadają by prowadzić je ze sceny.

PLĄSY

Nowy blok, którego nie było na pierwszym MMA. Z pozoru mogą przypominać nieco układy animacyjne, ale więcej w nich zabawy niż tańca. Idealnie nadają się dla przedszkolaków.

LIFE HACKI

To nic innego jak sprawdzone sposoby na organizacje pracy z dziećmi i podczas imprez. Kilka prostych narzędzi, z którymi każda zabawa staje się dużo prostsza!

Dostępne terminy

Kraków

07.11.2019

Gdańsk

15.11.2019

Wrocław

16.11.2019

Sosnowiec

17.11.2019

GALERIA ZDJĘĆ

×

Koszyk