Szkolenia na zupełnie
NOWYM poziomie

Muzyka, Mikrofon, Akcja!

Poznaj sprawdzone zabawy i konkursy dla dużej ilości dzieci. Dowiedz się jak tworzyć tańce animacyjne i jak przygotować idealny program.
Zapisz się

MUZYKA, MIKROFON, AKCJA!

Szkolenie „Muzyka, Mikrofon, Akcja!” opracowane jest na podstawie książki o tym samym tytule, napisanej przez Bartosza Gembskiego. Idea zarówno książki jak i szkolenia opiera się o organizację zabaw dla dużej ilości dzieci za pomocą jedynie muzyki i mikrofonu. Dowiesz się zatem jak ułożyć ciekawy program na bal karnawałowy w szkole lub jak poprowadzić duży event firmowy nie posiadając żadnego sprzętu animacyjnego.

Muzyka, Mikrofon, Akcja 2!

Kontynuacja kultowego szkolenia MMA, w której poznasz zupełnie nowe choreografie, zabawy i konkursy.
Zapisz się

MUZYKA, MIKROFON, AKCJA 2!

Jest to druga edycja, kultowego już szkolenia Muzyka, Mikrofon, Akcja, które zostało opracowane na podstawie książki o tym samym tytule. Tym razem stawiamy na praktykę! Wyciągnęliśmy najlepsze elementy i rozbudowaliśmy je o zupełnie nowe rzeczy. Będzie więcej! Będzie lepiej, Będzie intensywniej! 

Iluzja w Animacji

Poznaj sekrety magicznych rekwizytów i dowiedz się jak przygotować przezabawne show dla dzieci.
Zapisz się

ILUZJA W ANIMACJI​

Nie jest to kolejny kurs, na którym poznasz kilka sekretów, ale nie będziesz umiał zastosować ich w praktyce. Szkolenie „Iluzja w Animacji” to bardziej idea, która przy pomocy magicznych rekwizytów pozwoli zrozumieć Ci istotę występów dla dzieci. Choć oczywiście nauka pracy z rekwizytami będzie stanowiła ważną część szkolenia, to jednak główną myślą przewodnią będzie nie co pokazywać, ale jak pokazywać magiczne sztuczki dla dzieci. 

Marketing w Animacji

Wykreuj swoją animacyjną markę. Zdobywaj klientów zaskakując ich kreatywnym marketingiem.
Zapisz się

MARKETING W ANIMACJI

Stań się liderem na rynku animacji. Stwórz własną markę i zachwycaj swoich klientów oryginalnymi i niekonwencjonalnymi pomysłami. Poznaj narzędzia, które pozwolą Ci się wybić na tle konkurencji. Dowiedz się jak zarządzać swoimi produktami i usługami w nowoczesnym marketingu.

ŚWIETNY MIKOŁAJ

WKRÓTCE!
Zapisz się

ŚWIETNY MIKOŁAJ

JUŻ WKRÓTCE!

TRENER SZKOLEŃ

WKRÓTCE!
Zapisz się

TRENER SZKOLEŃ

JUŻ WKRÓTCE!

×

Koszyk